پوشیدن پرینت سه بعدی اسپینر فیجت Print se dadi

پوشیدن: پرینت سه بعدی اسپینر فیجت Print se dadi Bearings SPINNING TOY امازون استور

گت بلاگز اخبار حوادث راننده جوانی که بخاطر بوق زدن،راننده دیگری را کشته بود،جند روز بعد از فرار دستگیر شد

ساعت ۲۲:۳۰ نهم فروردین، مأموران کلانتری 211 قلعه نو در جریان فوت پسر 22 ساله‌ای که مجروح به بیمارستان انتقال یافته بود، قرار گرفتند. 

راننده جوانی که بخاطر بوق زدن،راننده دیگری را کشته بود،جند روز بعد از فرار دستگیر شد

عبارات مهم : ایران

ساعت ۲۲:۳۰ نهم فروردین، مأموران کلانتری 211 قلعه نو در جریان فوت پسر 22 ساله ای که مجروح به بیمارستان انتقال یافته بود، قرار گرفتند.

کشور عزیزمان ایران نوشت: به دنبال اعلام این خبر تحقیقات شروع و در بررسی های صورت گرفته مشخص شد مقتول به همراه دوستانش از ورامین راهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بود و جهت صرف شام به رستورانی در کنار بزرگراه رفته بود. ولی در بازگشت از رستوران، راننده پژو 405 که در حال عبور از آنجا بود جهت آنها بوق زده و همین مسأله باعث درگیری بین آنها و جنایت شده است بود. بررسی ها نشان داد قاتل بعد از وقوع جنایت، با رها کردن ماشین و همراهش از محل متواری شده است بود. به این ترتیب پلیس با راهنمایی دیگر سرنشین خودروی قاتل فراری، هویت متهم 33 ساله را شناسایی و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت متهم جوان را ساعت 5 عصر 14 فروردین دستگیر کردند.

متهم در تحقیقات گفت: به همراه یکی از بستگان نزدیک خود، با ماشین در بزرگراه ورامین در حال عبور از خیابان بودیم. همزمان مقتول نیز به همراه چند نفر دیگر از عرض خیابان عبور می کردند. نحوه عبور آنها از عرض خیابان به گونه ای بود که در مسیر ما بودند. به همین خاطر من جهت آنها بوق زدم؛ همین عنوان باعث درگیری لفظی ما شد و زمانیکه آنها شروع به فحاشی کردند، ما از ماشین پیاده شدیم. چون تعداد آنها زیاد بود ما کتک خوردیم و همین مسأله باعث شد تا دست به چاقو شوم.

راننده جوانی که بخاطر بوق زدن،راننده دیگری را کشته بود،جند روز بعد از فرار دستگیر شد

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف متهم به ارتکاب جنایت و دیگر شواهد و دلایل به دست آمده از شاهدان در صحنه جنایت، قرار بازداشت موقت جهت متهم از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای شهرری صادر شد.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | ماشین | همراه | خیابان | راننده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz