پوشیدن پرینت سه بعدی اسپینر فیجت Print se dadi

پوشیدن: پرینت سه بعدی اسپینر فیجت Print se dadi Bearings SPINNING TOY امازون استور

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احتمال لغو تعطیلی 6 آذر با ارائه یک طرح/ چه ضرورتی جهت تعطیلی این روز هست؟ ، علی مطهری

نائب مدیر مجلس شورای اسلامی تعطیلی هشتم ربیع‌الاول را بی‌مبنا دانست و ابراز امیدواری کرد که این تعطیلی با ارائه طرحی لغو شود. 

احتمال لغو تعطیلی 6 آذر با ارائه یک طرح/ چه ضرورتی جهت تعطیلی این روز هست؟ ، علی مطهری

علی مطهری: احتمال لغو تعطیلی 6 آذر با ارائه یک طرح/ چه ضرورتی جهت تعطیلی این روز هست؟

عبارات مهم : اسلامی

نائب مدیر مجلس شورای اسلامی تعطیلی هشتم ربیع الاول را بی مبنا دانست و ابراز امیدواری کرد که این تعطیلی با ارائه طرحی لغو شود.

به گزارش ایسنا، در یادداشت علی مطهری تحت عنوان «تعطیلی بی مبنا» که در اختیار ایسنا قرار گرفته، آمده است:

احتمال لغو تعطیلی 6 آذر با ارائه یک طرح/ چه ضرورتی جهت تعطیلی این روز هست؟ ، علی مطهری

«تعطیلی هشتم ربیع الاول که امسال مصادف با ۶ آذر هست، یک اشتباه و موجب وهن مجلس شورای اسلامی هست. هشتم ربیع الاول سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) و طبعا روز شروع امامت حضرت ولیعصر (ع) هست. پرسش این است که چه ضرورتی جهت تعطیلی این روز هست؟ اولا مردم در این روز باید عزا بگیرند یا خوش حالی کنند؟ ثانیا فلسفه تعطیلی یک روز آن است که مناسبت مربوط بزرگ داشته شود. آیا این بزرگداشت با تعطیلی بهتر انجام می شود یا با دایر بودن ادارات و بخش شخصی و مطبوعات که هر یک می توانند برنامه ای و مطلبی داشته باشند؟ ضمنا این روز مجاور نهم ربیع الاول است که بعضی شیعیان تندرو برنامه هایی اجرا می کنند که مخالف وحدت اسلامی و مضر به حال دنیای اسلام است.

علاوه بر این نحوه تصویب این تعطیلی هم قابل توجه هست. این تعطیلی بنا به توصیه یکی از مراجع صورت گرفت – در حالیکه بعضی مراجع نیز موافق نیستند- و به همین علت بدون تناسب در میان مواد و بندهای قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و غفلت نسبی نمایندگان در مجلس نهم به تصویب رسید و البته شورای نگهبان مخالفت کرد و بررسی آن به مجلس دهم کشیده شد و در مجلس دهم نیز با لطایف الحیل اجازه صحبت به مخالف و موافق داده نشد و به صورت مرموزی تصویب شد. ان شاءالله با ارائه طرحی این تعطیلی لغو خواهد شد.»

واژه های کلیدی: اسلامی | تعطیلی | برنامه | ارائه طرح | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz