پوشیدن پرینت سه بعدی اسپینر فیجت Print se dadi

پوشیدن: پرینت سه بعدی اسپینر فیجت Print se dadi Bearings SPINNING TOY امازون استور

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ، فراری&quot، «هشدار داده بودم» ، انتقاد داودنژاد از اوضاع اکران &quot

علیرضا داودنژاد با انتقاد از اوضاع پخش فیلم “فراری” گفت: به دلایلی که در وقت مناسب توضیح خواهم داد، چیده شدن این شرایط را جهت اکران فیلمم آینده نگری می‌کردم و ب

، فراری&quot، «هشدار داده بودم» ، انتقاد داودنژاد از اوضاع اکران &quot

انتقاد داودنژاد از اوضاع اکران "فراری" / «هشدار داده بودم»

عبارات مهم : ایران

علیرضا داودنژاد با انتقاد از اوضاع پخش فیلم “فراری” گفت: به دلایلی که در وقت مناسب توضیح خواهم داد، چیده شدن این شرایط را جهت اکران فیلمم آینده نگری می کردم و به مسئولان دولتی و صنفی هم هشدار داده بودم ولی نسخه فیلم پیچیده شده است بود.

کارگردان فیلم «فراری» که این روزها جهت فیلمبرداری فیلم «مصائب شیرین 2» در لندن به سر می برد، در گفت وگویی با ایسنا گفت: تفصیل ماجرای اکران «فِراری» بماند جهت بعد از آن که به کشور عزیزمان ایران برگشتم؛ همین قدر خدمت شما عرض کنم که مسئولان پخش «هدایت فیلم» که می گویند در آخرین روزها معلوم شد که فیلم اکران می شود و به همین علت نتوانسته اند جهت آن بیش از یک سالن در شهرستان و چهارده سالن در پایتخت کشور عزیزمان ایران فراهم کنند،اینگونه نیست.

داودنژاد یادآور شد: حدود چهارماه قبل در دفتر «هدایت فیلم» و با حضور بنده و اقایان شایسته، کوثری و شاهسواری جلسه ای تشکیل شد و در آنجا جهت اکران عید «فِراری» با سرگروهی سینما «ازادی» و یا سینما «کوروش» قرار قطعی گذاشته شد و حتی با آقای سرتیپی تماس تلفنی صورت گرفته شد و بنده با ایشان هم صحبت کردم و پرونده پخش فیلم جهت نوروز ٩٧ بسته شد و مسئولان شرکت سینمایی هم در جریان قرار گرفتند.

، فراری&quot، «هشدار داده بودم» ، انتقاد داودنژاد از اوضاع اکران &quot

او ادامه داد: بعد جهت محروم ماندن «فِراری» از سر گروه های معمول و سالن کافی- از جمله نداشتن حتی یکی از پنج سالن پردیس ازادی- باید به دنبال دلایل دیگری بود. فیلمی که در ٩٤ تولید شده است و درفجر ٩٥ هشت کاندید داشته و چهار جایزه گرفته و ازماهها قبل مسئولان صنفی و دولتی در جریان اکران نوروزی آن هستند وقت گرفتن سر گروه و سالن را نداشته ولی فیلم هایی که همین امسال تولید شده است اند وقت داشته اند که سرگروه بگیرند و در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان به ده ها سالن دست پیدا کنند. متاسفانه هنوز نتوانستهام به لیست سالن ها و سانس های نمایش فیلم دسترسی پیدا کنم؛ ولی امیدوارم به زودی از مسافرت برگردم و بتوانم مشروحا از زمینه ها و دلایل وقوع این ترتیب از ماجرا گفت وگو کنم.

فیلم «فراری» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد، نویسندگی کامبوزیا پرتوی و تهیه کنندگی جهانگیر کوثری در جشنواره سال گذشته موفق به کسب چهار گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین بازیگر نقش اول مرد جهت محسن تنابنده، گروه تحریریه سایت بلورین خاص هیئت داوران، گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین فیلمنامه (کامبوزیا پرتوی) و گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین صدابرداری (پرویز آبنار) شد.

علیرضا داودنژاد با انتقاد از اوضاع پخش فیلم “فراری” گفت: به دلایلی که در وقت مناسب توضیح خواهم داد، چیده شدن این شرایط را جهت اکران فیلمم آینده نگری می‌کردم و ب

در این فیلم محسن تنابنده،ترلان پروانه، سیامک صفری، سیما تیرانداز، رضا داوودنژاد، محمدرضا داوودنژاد، اقدس سعادت رضایی، علی داوودنژاد, کامیار نیازناک، سجاد سپهری شکیب، احمد یاوری، میترا تبریزی، علی رستگاری، حسن کریم خان زند، یاس نوروزی ایفای نقش کرده اند.

در خلاصه فیلم «فراری» آمده است: گلنار (ترلان پروانه) در پی یافتن یک ماشین فراری قرمز به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آید تا شاید به آرزوهای خود برسد. نادر (محسن تنابنده) با آگاهی از موقعیت گلنار تلاش می کند او را به واقعیتهای زندگی برگرداند اما…

، فراری&quot، «هشدار داده بودم» ، انتقاد داودنژاد از اوضاع اکران &quot

واژه های کلیدی: ایران | مسئولان | اکران فیلم | رضا داوودنژاد | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz