پوشیدن پرینت سه بعدی اسپینر فیجت Print se dadi

پوشیدن: پرینت سه بعدی اسپینر فیجت Print se dadi Bearings SPINNING TOY امازون استور

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه دفترچه‌ تازه اصلاحات آزمون منتشر شد ، فردا آخرین مهلت گزینش رشته دکتری

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه اصلاحات گزینش رشته آزمون دکتری 97 خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه، دهم اردیبهشت ماه وقت دارند نسب

دفترچه‌ تازه اصلاحات آزمون منتشر شد ، فردا آخرین مهلت گزینش رشته دکتری

فردا آخرین مهلت گزینش رشته دکتری/دفترچه تازه اصلاحات آزمون منتشر شد

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه اصلاحات گزینش رشته آزمون دکتری 97 خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه، دهم اردیبهشت ماه وقت دارند نسبت به گزینش رشته در این آزمون اقدام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: اطلاعیه شرکت سنجش آموزش کشور راجع به بعضی اصلاحات دفترچه گزینش رشته های تحصیلی آزمون دکتری ۹۷ از عصر دیروز (شنبه هشتم اردیبهشت ماه) بر روی سایت این شرکت به نشانیhttp://www.sanjesh.org/ قرار داده شد و اصلاحات تازه به همراه اضافه شدن کد رشته محل های تازه بعضی رشته ها امروز یکشنبه نهم اردیبهشت ماه بر روی سایت شرکت قرار گرفته است.

وی در ادامه تصریح کرد: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم، مهلت گزینش کدرشته محل های تحصیلی آزمون دکتری ۹۷، این مهلت تا ساعت ۲۴ فردا دوشنبه دهم اردیبهشت ماه تمدید شده است هست، لذا آن دسته از مجازین به گزینش رشته که تاکنون نسبت به گزینش کدرشته محل های خود اقدام نکرده اند در این مهلت تمدید شده است می توانند بر حسب علاقه ، کدرشته محل های خود را در فرم اینترنتی گزینش رشته درج کنند.

دفترچه‌ تازه اصلاحات آزمون منتشر شد ، فردا آخرین مهلت گزینش رشته دکتری

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور، همچنین گفت: داوطلبان مجاز به گزینش رشته در آزمون دکتری ۹۷ که نسبت به گزینش رشته خود اقدام کردند نیز می توانند در این مهلت تمدید شده است اطلاعات انتخابی خود را ویرایش کنند.

دکتر توکلی در آخر خاطرنشان کرد: تا ساعت 12 ظهر امروز (یکشنبه 9 اردیبهشت ماه) از بین ۱۷۳ هزار و ۷۶۳ داوطلب مجاز به گزینش رشته در آزمون دکتری، تعداد 109 هزار و 363 نفر نسبت به گزینش رشته خود اقدام کرده اند. به عبارتی ۵۳ درصد داوطلبان مجاز، در این آزمون گزینش رشته کرده اند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه اصلاحات گزینش رشته آزمون دکتری 97 خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه، دهم اردیبهشت ماه وقت دارند نسب

واژه های کلیدی: آموزش | اردیبهشت | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz