پوشیدن پرینت سه بعدی اسپینر فیجت Print se dadi

پوشیدن: پرینت سه بعدی اسپینر فیجت Print se dadi Bearings SPINNING TOY امازون استور

گت بلاگز بازار خودرو شماره‌گذاری خودروهای پرمصرف از سر گرفته شد

با ابلاغ مصوبه هیات دولت به پلیس راهنمایی و رانندگی شماره‌گذاری خودروهای پرمصرف از امروز از سر گرفته شد.

شماره‌گذاری خودروهای پرمصرف از سر گرفته شد

شماره گذاری خودروهای پرمصرف از سر گرفته شد

عبارات مهم : شماره

با ابلاغ مصوبه هیات دولت به پلیس راهنمایی و رانندگی شماره گذاری خودروهای پرمصرف از امروز از سر گرفته شد.

به گزارش ایسنا، هیات دولت حدود دو ماه پیش دستورالعمل جدیدی را جهت شماره گذاری خودروهای وارداتی و داخلی به ازای اسقاط خودروهای فرسوده مصوب کرد.

شماره‌گذاری خودروهای پرمصرف از سر گرفته شد

طبق این مصوبه خودروسازان داخلی ملزم شدند به ازای تولید و شماره گذاری خودروهای سواری با مصرف سوخت ۸.۵ لیتر و بیشتر، یک خودروی فرسوده را اسقاط کنند.

پس از ابلاغ این مصوبه ولی وزیر تازه صنعت، معدن و تجارت در نخستین روز فعالیت خود در نامه ای به معاون اول رییس جمهوری خواستار معافیت خودروسازان از عوارض تولید خودروهای پرمصرف شد.

با ابلاغ مصوبه هیات دولت به پلیس راهنمایی و رانندگی شماره‌گذاری خودروهای پرمصرف از امروز از سر گرفته شد.

در نامه محمد شریعتمداری به اسحاق جهانگیری عنوان شد:” علی رغم مذاکرات وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت با جنابعالی و اتخاذ تصمیم در زمینه عدم شمولیت اسقاط ماشین جهت خودروهای ساخت داخل به علت تبعات منفی آن بر بازار ماشین و همچنین زیاد کردن قیمت تمام شده است جهت مشتریان (در کنار قیمت گذاری ماشین به وسیله شورای رقابت) در جدول مصوبه یاد شده است این بند اضافه شده است بنابراین خواهشمند است دستور فرمایید مصوبه مذکور اصلاح و خودروهای تولید داخل از شمول این بند از بین بردن شوند”.

با این وجود از حدود یک ماه پیش پلیس راهنمایی و رانندگی به استناد مصوبه هیات دولت شماره گذاری خودروهای داخلی که مصرف سوخت آنها ۸.۵ لیتر و زیاد بود (شامل تیگو ۵، آریزو ۵، ام وی ام X۳۳، جک S۵، لیفان ۸۲۰، سوزوکی گراند ویتارا، هایما S۷ و BYD S۶) را متوقف کرده و خواستار از رده خارج کردن خودروهای فرسوده به ازای شماره گذاری این خودروها شد.

به دنبال این اتفاقات هیات دولت حدود دو هفته پیش مصوبه خود را عوض کردن داده و خودروسازان را از اسقاط خودروهای فرسوده در صورت تولید خودروهای پرمصرف معاف کرد.

شماره‌گذاری خودروهای پرمصرف از سر گرفته شد

براساس بروزترین اخبار به دست آمده، مصوبه تازه هیات دولت از امروز (پنجشنبه) به پلیس راهنمایی و رانندگی ابلاغ شده است و شماره گذاری خودروهای پرمصرف از سر گرفته شد.

واژه های کلیدی: شماره | ماشین | قیمت گذاری | خودروهای داخلی | خودروهای وارداتی | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz